lt
lt
Užklausa

  Vartotojų skaičius

  Nuotekų vamzdžio gylis iš pastato

  Numatomas atstumas nuo namo iki nuotekų valymo įrenginio

  Vyraujantis gruntas

  Review form

   AT SERIJOS NUOTEKŲ VALYMO ĮRENGINIAI

   AT SERIJOS NUOTEKŲ VALYMO ĮRENGINIAI

   Maži įrenginiai (AT6–AT50) per parą išvalo nuo 0,6 iki 7,5 m³ nuotekų. Puikiai tiks vasarnamiui, individualiam namui, dvibučiam namui, viešbučiui, restoranui, kempingui ar nedidelei gamybos įmonei.

   Dideli AT serijos nuotekų valymo įrenginiai

   Dideli AT serijos nuotekų valymo įrenginiai

   Dideli įrenginiai (AT75 – AT300) skirti pusiau ar pilnai decentralizuotiems nuotekų valymo sprendimams, per parą išvalantys nuo 11,3 iki 45 m³ nuotekų. To paties modelio įrenginius galima jungti į grupes iki 4 vnt., taip našumą padidinant iki 180 m³ per parą.

   Didelio našumo nuotekų valyklos

   Didelio našumo nuotekų valyklos

   Centralizuoti, didelės apimties ir našumo projektai, apimantys kaimus, mažus miestelius, miestus ir panašius objektus.

   01

   Biologiniai nuotekų valymo įrenginiai gaminami pagal Jūsų poreikius.

   02

   Kokybė pripažinta pasaulio laboratorijų.

   03

   Užtikrinsime nepriekaištingą vandens išvalymo kokybę.

   Individualūs nuotekų valymo įrenginiai

   Individualus nuotekų valymo įrenginiai tai nuotekų tvarkymo sistema, kuri nėra prijungta prie centrinės kanalizacijos. Individualūs nuotekų valymo įrenginiai tai įrenginių sistema, kuri yra naudojama įvairios kilmės nuotekoms surinkti ir valyti. Nuotekų valymo įrenginiai gali būti skirtingi, individualus nuotekų valymo įrenginiai – tai vietinė kanalizacijos sistema, skirta surinkti ir išvalyti gyvenamajame plote susidarančias nuotekas. Individualus nuotekų valymo įrenginiais gali būti biologiniai nuotekų valymo įrenginiai, arba nuotekų surinkimo talpos. Individualus nuotekų valymo įrenginiai reiškia, kad patys objektų, kuriuose įrengiami nuotekų valymo įrenginiai,  savininkai, priima sprendimą kaip tvarkyti susidariusias nuotekas. Efektyviausias individualus nuotekų tvarkymo būdas – tai AUGUST biologiniai nuotekų valymo įrenginiai. Biologiniai nuotekų valymo įrenginiai išvalo skirtingos kilmės nuotekas itin efektyviai, po biologinio nuotekų valymo likęs vanduo yra saugus ir nekenksmingas aplinkai. Todėl pasirinkę tokį nuotekų tvarkymo būdą prisidėsite prie gamtos tausojimo ir vandens ciklo išsaugojimo. Išsirinkti individualų nuotekų tvarkymo įrenginį Jums padės AUGUST kompanijos specialistai, nemokamos konsultacijos metu, nes kiekvieno kliento poreikiai skiriasi ir yra unikalus.

   Kuo skiriasi nuo kitų nuotekų valymo įrenginių?

   Individualus nuotekų valymo įrenginiai nuo kitų nuotekų valymo įrenginių, visų pirma, skiriasi našumu. Individualus nuotekų valymo įrenginiai, dažniausiai skirti išvalyti vieno objekto nuotekas, o centrinė kanalizacija, ar didelio našumo nuotekų valymo įrenginiai surenka ir išvalo kelių ir daugiau objektų, miestelių, ar miestų nuotekas. Nuotekų valymo įrenginiai gali skirtis nuotekų valymo principu. AUGUST biologiniai nuotekų valymo įrenginiai efektyviai išvalo nuotekas nepaisant susidarančių nuotekų kiekio, tiesiog turite pasirinkti tinkamo našumo įrenginį. Biologiniai nuotekų valymo įrenginiai, nuo kitų skiriasi savo veikimo principu, nuotekos tokio tipo įrenginiuose, išvalomos be jokių cheminių preparatų pagalbos. Biologiniuose nuotekų valymo įrenginiuose esantis mikrodumblas valo nuotekas, įrenginiuose vyksta sudėtingi biocheminiai ir mechaniniai procesai, kurių metu iš nuotekų yra pašalinami teršalai. Tokiose įrenginiuose išvalytos nuotekos tampa švarios ir tinkamos išleisti į aplinką.

   Individualių nuotekų valymo įrenginių privalumai

   Individualių nuotekų įrenginių didžiausias privalumas, tai kad juos galite įsirengti net nuošaliausioje vietoje. Individualus nuotekų įrenginiai išgelbės, kai nėra galimybės prisijungti prie centrinės kanalizacijos, todėl net nuošaliausia sodyba gali būti aprūpinta tvarkinga nuotekų valymo sistema. Bene didžiausias individualių nuotekų tvarkymo įrenginių privalumas tai prisidėjimas prie aplinkos saugojimo, nes nevalytų nuotekų patekimas į aplinką gali padaryti negrįžtamą žalą, visai gyvajai gamtai, užteršti gruntinius vandenius, ar vandens telkinius. Valyti nuotekas privaloma, už nevalytų nuotekų patekimą į aplinką galite gauti piniginę baudą. Lietuvoje galioja techninis reglamentas numatantis reikalavimus, keliamus nuotekų tvarkymui, valymo įrenginių įrengimui.

   Kaip išsirinkti tinkamiausią individualų, pagal mano poreikį pritaikytus nuotekų valymo įrenginius?

   Nuotekų valymo įrenginiai parenkami pagal nuolatinių gyventojų kiekį ir sunaudoto vandens kiekį. Produkcija yra skirtingų dydžių, todėl tiks ir mažoms ir didelėms šeimoms. Tinkamiausią nuotekų tvarkymo įrenginį pasirinksite įvertinę aplinką kurioje gyvenate, koks yra vietovės reljefas ir gruntas ir kaip bus panaudotas, ar išleidžiamas išvalytas vanduo. Norėdami išsirinkti tinkamiausią įrenginį, susisiekite su AUGUST kompanija ir jums bus suteikta nemokama konsultacija, kurios metu sužinosite visą reikiamą informaciją apie nuotekų valymo įrenginius, jų įrengimui keliamus leidimus, bei įrenginių montavimo darbus. Visas šias paslaugas jums gali suteikti AUGUST specialistai.  AUGUST biologiniai nuotekų valymo įrenginiai užtikrins nepriekaištingą panaudoto vandens išvalymo kokybę. Išvalytas vanduo bus tinkamas išleisti į vandens telkinius, griovius, arba būti panaudotas vejos, ar daržo laistymui. Biologiniais nuotekų valymo įrenginiai išvalo nuotekas be cheminių preparatų pagalbos, todėl išvalytas vanduo yra saugus naudoti, ar išleisti. Pasirinkę biologinius nuotekų valymo įrenginius būsite tikri, kad jūsų namuose, ar sodyboje esantis gruntiniai vandenys nebus užteršti ir geriamojo vandens gręžinys, jei toki turite nebus užterštas.