lt
lt
Užklausa

  Vartotojų skaičius

  Nuotekų vamzdžio gylis iš pastato

  Numatomas atstumas nuo namo iki nuotekų valymo įrenginio

  Vyraujantis gruntas

  Review form

   Paslaugos

   Su dalimi klientų bendradarbiaujame jau daugiau kaip 15 metų, todėl garantuojame paslaugų kokybę ir užtikriname įrenginių ilgaamžiškumą.

   AUGUST siekia ilgalaikio bendradarbiavimo, todėl siūlo visą paslaugų paketą, leidžiantį mūsų klientams nesirūpinti nuotekų valymo sistema.

   KONSULTAVIMAS

   Bendradarbiavimas prasideda nemokama konsultacija. Mielai atvyksime ir greitai suteiksime nemokamą konsultaciją Jūsų kieme, kurios metu pagal Jūsų poreikius, gyventojų skaičių, būsto tipą ir nuotekų kiekį pasiūlysime optimaliausią nuotekų valymo įrenginį.

   KONSULTAVIMAS
   Konsultavimo skyrius

   +370 523 55 083
   info@august.lt

   Montavimas
   Montavimas

   Kokybiškai atlikti montavimo darbai yra tiek pat svarbūs, kaip ir pasirinktas nuotekų valymo įrenginys. Vos per keletą dienų po konsultacijos atvykę ilgametę patirtį turintys aukštos kvalifikacijos darbuotojai pasiūlys geriausius montavimo sprendimus, užtikrinančius sklandų įrenginio darbą ir maksimalų tarnavimo laiką. Visiems atliekamiems darbams suteikiama garantija.

   Montavimo skyrius

   +370 523 55 083
   info@august.lt

   Projektavimas

   Tinkamo projekto parengimas yra viena svarbiausių nuotekų valymo proceso dalių, todėl siūlome pasinaudoti patyrusių AUGUST projektuotojų paslaugomis. Po konsultacijos su klientu specialistų komanda pateiks projektinius pasiūlymus, atliks projektavimo darbus ir pasiūlys projekto vykdymo priežiūros paslaugas.

   Projektų vadovas

   Šarūnas Sinkevičius
   +370 523 55 083
   sarunas@august.lt

   Projektavimas
   Priežiūra
   Priežiūra

   Nepriekaištingam nuotekų įrenginių darbui reikalinga periodinė priežiūra. Priežiūros metu patikrinama dumblo koncentracija, nusiurbiamas ir išvežamas perteklinis dumblas, išvalomos įrenginių sienelės ir atliekami kiti reikalingi priežiūros darbai. Įvykus netikėtiems gedimams ar nesklandumams, rekomenduojame apie tai pranešti AUGUST specialistams.

   Įrenginių priežiūros vadovas

   Marijus Masiulis
   +370 646 68826
   marijus@august.lt