en lt
en lt
Užklausa

    Vartotojų skaičius

    Nuotekų vamzdžio gylis iš pastato

    Numatomas atstumas nuo namo iki nuotekų valymo įrenginio

    Vyraujantis gruntas

    Review form

      Kontaktai

      Details
      August ir ko
      Tel. +370 523 55 083
      El. paštas info@august.lt
      Meiliakalnio k. 1, Jauniūnų sen., LT-19154
      Širvintų r. sav., Lietuva
      August sandėlis

      Juodasis kel. 104A, LT-11307 Vilnius, Lietuva

      Rekvizitai

      Uždaroji akcinė bendrovė ,,AUGUST IR KO“
      Įm. k.: 124600588
      PVM. k.: LT246005811
      A.s.: LT78 7300 0101 5573 4480

      august leidinys
      Užklausa

        Pardavimai
        Administracija
        Statyba
        Servisas
        Pardavimai
        Vadybininkė
        Laura Rugienė
        +370 684 12094 laura@august.lt
        Vadybininkas
        Edvard Kazakevič
        +370 647 16692 edvard@august.lt
        Vadybininkas
        Remigijus Fudzinskas
        +370 671 90957 remigijus@august.lt
        Projektų vadovas
        Raimondas Kalina
        +370 600 71751 raimondas@august.lt
        Pardavimo vadovas
        Donatas Kaladinskas
        +370 674 24010 donatas@august.lt
        Administracija
        Administratorė
        Tereza Kozakevič
        +370 523 55 083 info@august.lt
        Direktorius
        Raimundas Zmaila
        +370 618 73915 r.zmaila@august.lt
        Generalinė direktorė
        Tatjana August
        +370 523 55 083 tatjana@august.lt
        Eksporto vadovas
        Paul August
        +370 678 84533 paul@august.lt
        Eksporto vadybininkas
        Simas Pociūnas
        +370 670 16652 simas.pociunas@august.lt
        Statyba
        Projektų vadovas
        Šarūnas Sinkevičius
        +370 523 55 083 sarunas@august.lt
        Statinių statybos vadovas
        Jurij Vaitkun
        +370 523 55 083 jurij@august.lt
        Servisas
        Įrenginių priežiūros vadovas
        Marijus Masiulis
        +370 646 68826 marijus@august.lt