lt
lt
Užklausa

  Vartotojų skaičius

  Nuotekų vamzdžio gylis iš pastato

  Numatomas atstumas nuo namo iki nuotekų valymo įrenginio

  Vyraujantis gruntas

  Review form

   AT SERIJOS NUOTEKŲ VALYMO ĮRENGINIAI

   AT SERIJOS NUOTEKŲ VALYMO ĮRENGINIAI

   Maži įrenginiai (AT6–AT50) per parą išvalo nuo 0,6 iki 7,5 m³ nuotekų. Puikiai tiks vasarnamiui, individualiam namui, dvibučiam namui, viešbučiui, restoranui, kempingui ar nedidelei gamybos įmonei.

   Dideli AT serijos nuotekų valymo įrenginiai

   Dideli AT serijos nuotekų valymo įrenginiai

   Dideli įrenginiai (AT75 – AT300) skirti pusiau ar pilnai decentralizuotiems nuotekų valymo sprendimams, per parą išvalantys nuo 11,3 iki 45 m³ nuotekų. To paties modelio įrenginius galima jungti į grupes iki 4 vnt., taip našumą padidinant iki 180 m³ per parą.

   Didelio našumo nuotekų valyklos

   Didelio našumo nuotekų valyklos

   Centralizuoti, didelės apimties ir našumo projektai, apimantys kaimus, mažus miestelius, miestus ir panašius objektus.

   01

   Biologiniai nuotekų valymo įrenginiai gaminami pagal Jūsų poreikius.

   02

   Kokybė pripažinta pasaulio laboratorijų.

   03

   Užtikrinsime nepriekaištingą vandens išvalymo kokybę.

   Nuotekų valymo įrenginiai sodybai (sodo sklype)

   Nuotekų valymo įrenginiai rekomenduojami mažai sodybai – priklauso nuo to, kiek asmenų gyvena sodyboje ir kaip dažnai joje lankotės. Mažai sodybai, kurioje lankosi, ar nuolat gyvena iki 4 žmonių, rekomenduojama įsigyti premium klasės AT6 biologinius nuotekų valymo įrenginius. Kuris įrenginys jums yra tinkamiausias, nuspręsti turėtumėte pasikonsultavę su AUGUST specialistais, nemokamos konsultacijos metu.

   Kaip yra įrengiami nuotekų valymo įrenginiai sodyboje?

   Nuotekų valymo įrenginių surinkimas prasideda nuo vietos, kurioje bus įrenginys, parinkimo, tuomet yra paruošiama duobė, kurioje bus montuojamas įrenginys. Kitas esminis veiksnys, surenkant nuotekų valymo įrenginį, įvertinus situaciją, priimti sprendimą, kaip bus tvarkomos išvalytos nuotekos. Kiekvienos sodybos situacija, šiuo klausimu gali skirtis, nes tai priklauso nuo sodybos reljefo ir vyraujančio grunto. Nusprendus, kaip bus tvarkomos išvalytos nuotekos, nuotekų valymo įrenginiai yra montuojami pagal technines instrukcijas ir jose nurodytas taisykles. Nuotekų valymo įrenginius galite įsirengti patys, arba pasinaudoti AUGUST teikiama, įrenginių montavimo paslauga.

   Nuotekų valymo procesas sodyboje:

   Nuotekų valymo procesas, biologiniuose nuotekų valymo įrenginiuose vyksta keliais etapais. Nuotekos, biologiniuose nuotekų valymo įrenginiuose, valomos mikroorganizmų pagalba. Buitinės nuotekos, kurios susidaro jūsų sodybose, patekusios į nuotekų valymo įrenginius yra veikiamos aktyviuoju dumblu. Nuotekų valymo įrenginiuose esantiems mikroorganizmams yra palanku, daugintis ir gyventi biologiniuose valymo įrenginiuose, juolab jų koncentracija šiuose įrenginiuose yra didelė. Kuomet, buitinės nuotekos sąveikauja su aktyviuoju dumblu, vyksta skaidymo procesas, kurį sudaro skirtingi etapai. Nuotekų valymo proceso metu, aktyviojo dumblo pagalba iš nuotekų yra pašalinamos kenksmingos cheminės medžiagos, ko pasekoje yra gaunamas išvalytas ir apdirbus techniniam naudojimui, arba išleidimui, tinkamas vanduo.

   Nuotekų valymo įrenginių privalumai sodyboje

   Neturėdami galimybės prisijungti prie centrinės nuotekų valymo sistemos, galite įsirengti individualius, nuotekų valymo įrenginius, kurių pagalba tvarkysite savo buitines nuotekas, taip prisidėdami prie aplinkos tausojimo, valydami nuotekas biologiniai valymo įrenginiai nenaudoja cheminių medžiagų. Nevalytos nuotekos, patekdamos į aplinką kenkia visai gyvajai gamtai. Nuotekų valymo įrenginių privalumai, tai, kad nebereikės rūpintis nuolatiniu nuotekų išvežimu iš jūsų sodybos, įrenginiai neskleis jokio nemalonaus kvapo, ar garso. Nuotekų valymo įrenginiai neužima daug vietos ir nereikalauja daug priežiūros, bei sąnaudų, juos lengva sumontuoti. Sertifikuotuose AUGUST nuotekų valymo įrenginiuose nėra jokių greitai gendančiu detalių, visai įrangai suteikiama garantija.

   Nuotekų valymo įrenginių įrengimas sodų bendrijoje

   Įsirengti nuotekų valymo įrenginį sodų bendrijoje rekomenduojama, jei nėra galimybės prisijungti prie centrinės kanalizacijos. Lietuvoje įsigaliojo draudimas, dėl vietinių nuotekų išgriebimo duobių, todėl biologinių nuotekų valymo įrenginių įrengimas yra puikus, šios padėties sprendimo būdas. Biologiniai nuotekų valymo įrenginiai sodų bendrijoje yra ilgalaikis, efektyvus, praktinis ir gamtą saugantis nuotekų tvarkymo būdas. Nusprendus įsirengti nuotekų valymo įrenginius sodų bendrijoje, reikėtų pasidomėti kokių leidimų iš savivaldybės, kurioje yra sodai, reikia. AUGUST nemokamos konsultacijos metu padės, jei reikės sudaryti projektą, ar kitais rūpimais klausimais.

   Kiek kainuoja įsirengti sodyboje nuotekų valymo įrenginius?

   Kainą yra individuali, kiekvienai sodybai. Kadangi sunku įvertinti montavimo darbų, papildomų medžiagų, ekskavatoriaus darbo laiką, išvalyto vandens išleidimo sprendinius neturint projekto. Dokumentai, padėsiantys tiksliau suskaičiuoti ir pateikti Jums sąmatą:

   • Nuotekų dalies aiškinamasis raštas (pateikiamas iš projekto);
   • Ištrauka iš inžinerinių tinklų suvestinio;
   • Sklypo inžinerinių, geologinių tyrimų rezultatai (jei tokie buvo atlikti).

   Su kiekvienu klientu bendraujame tiesiogiai, įsigiliname į visas sąlygas ir norus, todėl garantuojame optimaliausius sprendimus, taupančius Jūsų pinigus ir laiką, bei visapusiškai atitinkančius užsakovo poreikius.

   Kilus klausimams, ar kokiems neaiškumams, atvykimas į Jūsų objektą ir sąmatos paskaičiavimas Jums NIEKO NEKAINUOS.

   Kiek metų galioja garantinis darbas nuotekų valymo įrenginiams?

   Nuotekų valymo įrenginio polipropileninei talpai taikoma 10 metų, o elektrinei daliai (orapūtei, valdikliui) 2 metų garantija.

   Kaip greitai yra įrengiami nuotekų valymo įrenginiai sodyboje?

   AUGUST ekspertai sumontuos biologinį nuotekų valymo įrenginį vos per pusdienį. Montavimo darbai bus aukščiausios kokybės, bei su garantija, o kiekvienam klientui išvalyto vandens šalinimo sprendimus rekomenduosime individualiai – pagal gyvenamosios vietos ypatumus.