lt
lt
Užklausa

  Vartotojų skaičius

  Nuotekų vamzdžio gylis iš pastato

  Numatomas atstumas nuo namo iki nuotekų valymo įrenginio

  Vyraujantis gruntas

  Review form

   AT SERIJOS NUOTEKŲ VALYMO ĮRENGINIAI

   AT SERIJOS NUOTEKŲ VALYMO ĮRENGINIAI

   Maži įrenginiai (AT6–AT50) per parą išvalo nuo 0,6 iki 7,5 m³ nuotekų. Puikiai tiks vasarnamiui, individualiam namui, dvibučiam namui, viešbučiui, restoranui, kempingui ar nedidelei gamybos įmonei.

   Dideli AT serijos nuotekų valymo įrenginiai

   Dideli AT serijos nuotekų valymo įrenginiai

   Dideli įrenginiai (AT75 – AT300) skirti pusiau ar pilnai decentralizuotiems nuotekų valymo sprendimams, per parą išvalantys nuo 11,3 iki 45 m³ nuotekų. To paties modelio įrenginius galima jungti į grupes iki 4 vnt., taip našumą padidinant iki 180 m³ per parą.

   Didelio našumo nuotekų valyklos

   Didelio našumo nuotekų valyklos

   Centralizuoti, didelės apimties ir našumo projektai, apimantys kaimus, mažus miestelius, miestus ir panašius objektus.

   01

   Biologiniai nuotekų valymo įrenginiai gaminami pagal Jūsų poreikius.

   02

   Kokybė pripažinta pasaulio laboratorijų.

   03

   Užtikrinsime nepriekaištingą vandens išvalymo kokybę.

   Maži nuotekų valymo įrenginiai

   Mažaisiais valymo įrenginiais vadinami nuotekų valymo įrenginiai, kurie per parą išvalo nuo 0,6 iki 7,5 m³ nuotekų. Dažnu atveju mažieji nuotekų valymo įrenginiai yra įrengiami privačiose sodybose, namuose, viešbučiuose, kempinguose, soduose, ar ten, kur nėra galimybės prisijungti prie centrinės kanalizacijos. Mažųjų nuotekų valymo įrenginių įrengimas kartais gali būti ekonomiškesnė perspektyva buitinių nuotekų tvarkymui, negu kiti būdai. Šiems nuotekų valymo įrenginiams, priskiriami AUGUST AT serijos biologiniai nuotekų valymo įrenginiai. Biologiniai nuotekų valymo įrenginiai valo nuotekas aktyviojo dumblo pagalba. Aktyvusis dumblas iš buitinių nuotekų pašalina teršalus, tuomet išvalytos nuotekos tampa saugiomis ir jas galima išleisti į aplinką.

   Kuo skiriasi nuo didelių nuotekų valymo įrenginių?

   Dideli AT serijos nuotekų valymo įrenginiai, nuo mažų nuotekų valymo įrenginių skiriasi išvalytų nuotekų našumu. Dideli nuotekų valymo įrenginiai skirti pusiau, ar visiškai decentralizuotai nuotekų sistemai. Didelio našumo nuotekų valymo įrenginius gali naudoti gyvenamųjų namų kvartalai, sodų bendrijos, viešbučiai, restoranai, ar gamyklos. Tokių įrenginių našumas gali siekti iki 180 per parą, jei lygiagrečiai bus įrengti keli tokie įrenginiai, arba netgi daugiau, kai renkamasi didelio našumo valymo įrenginiai, kurie skirti valyti didelių miestų, ar gyvenviečių nuotekų tvarkymui.

   Kuo yra panašūs su dideliais valymo įrenginiais?

   Mažieji nuotekų valymo įrenginiai, su dideliais nuotekų valymo įrenginiais panašus yra veikimo principu ir tuo, kad tiek vieni, tiek kiti, išvalo nuotekos taip, kad jos atitiktų aplinkosaugos keliamus, kenksmingų medžiagų koncentraciją parodančius, rodiklius. Dideli ir maži nuotekų valymo įrenginiai veikia biologinių nuotekų valymo principu. Visi AUGUST nuotekų valymo įrenginiai yra geriausias pasirinkimas nuotekų tvarkymui. Tai kokybiški ir sertifikuoti, CE ženklinimą turintys įrenginiai, pasižymintys efektyvumu ir paprastu naudojimu.

   Mažų nuotekų valymo įrenginių privalumai

   Mažų nuotekų valymo įrenginių didžiausias privalumas – apsauga gamtai ir žmogui. Įsirengdami mažus nuotekų valymo įrenginius savo sodyboje, name, viešbutyje, ar sode, užtikrinsite, kad į gruntą nepateks kenksmingos medžiagos. Mažieji nuotekų valymo įrenginiai, valydami buitines nuotekas aktyviojo dumblo pagalba, išvalo nuotekas nuo kenksmingų medžiagų, tokiu būdu galite apsaugoti savo sklypo gruntinius vandenis, o tuo pačiu ir geriamojo vandens gręžinį, jei toks yra. Išvalytų nuotekų – vanduo, tampa nebe pavojingas, todėl galite jį panaudoti antrą kartą, kaip techninį vandenį, vejos laistymui, ar net automobilio plovimui ir kitoms reikmėms. Tokį vandenį saugu išleisti į griovius, ar vandens telkinius. Kitas mažų nuotekų valymo įrenginių privalumas – ekonominis. Individualūs, biologiniai nuotekų valymo įrenginiai, nereikalauja brangios priežiūros, tai ilgalaikis ir tvarus sprendimas, šiems nuotekų valymo įrenginiams suteikiama ilgametė garantija. Priklausomai nuo aplinkybių, mažų nuotekų valymo įrenginių įsigijimas kartais gali kainuoti netgi mažiau, nei prisijungimas prie centrinės kanalizacijos, ar kitokio nuotekų tvarkymo būdo įgyvendinimo.

   Kokia yra mažų nuotekų valymo įrenginių kaina?

   Mažų nuotekų valymo įrenginių kaina skiriasi. Nuotekų valymo įrenginio kainą kiekvienam asmeniui skaičiuojama individualiai, įvertinus koks bus reikiamo įrenginio našumas, pagal tai parenkamas įrenginio modelis ir kokioje vietoje jis bus montuojamas. Nuotekų valymo įrenginio kainai įtakos turi tai, ar rinksitės montavimo darbus, kurie kainuoja papildomai. Visą reikiamą informaciją, apie mažų nuotekų valymo įrenginių kainą, galite sužinoti nemokamos konsultacijos metu, su AUGUST komandos profesionalais.

   Kaip greitai yra pristatomi maži nuotekų valymo įrenginiai?

   Logistikos paslaugų neteikiame. Nuotekų valymo įrenginius galima atsiimti: Meiliakalnio k. 1, Jauniūnų sen., LT-19154 Širvintų r. sav., Lietuva ir Juodasis kel. 104A, LT-11307 Vilnius, Lietuva. Užsakius montavimo paslaugas nuotekų valymo įrenginys pristatomas nemokamai.

   Ar galima įsigyti mažus nuotekų valymo įrenginius išsimokėtinai?

   Nuotekų valymo įrenginius ir montavimo darbus galima įsigyti išsimokėtinai, su MOKI lizingu. Pirkdami per 10 mėnesių įsigyti be pabrangimo. Jei visgi norima atsiskaityti per ilgesnį laiką, galima tai padaryti ir per 24 mėnesius.