lt
lt
Užklausa

  Vartotojų skaičius

  Nuotekų vamzdžio gylis iš pastato

  Numatomas atstumas nuo namo iki nuotekų valymo įrenginio

  Vyraujantis gruntas

  Review form

   AT SERIJOS NUOTEKŲ VALYMO ĮRENGINIAI

   AT SERIJOS NUOTEKŲ VALYMO ĮRENGINIAI

   Maži įrenginiai (AT6–AT50) per parą išvalo nuo 0,6 iki 7,5 m³ nuotekų. Puikiai tiks vasarnamiui, individualiam namui, dvibučiam namui, viešbučiui, restoranui, kempingui ar nedidelei gamybos įmonei.

   Dideli AT serijos nuotekų valymo įrenginiai

   Dideli AT serijos nuotekų valymo įrenginiai

   Dideli įrenginiai (AT75 – AT300) skirti pusiau ar pilnai decentralizuotiems nuotekų valymo sprendimams, per parą išvalantys nuo 11,3 iki 45 m³ nuotekų. To paties modelio įrenginius galima jungti į grupes iki 4 vnt., taip našumą padidinant iki 180 m³ per parą.

   Didelio našumo nuotekų valyklos

   Didelio našumo nuotekų valyklos

   Centralizuoti, didelės apimties ir našumo projektai, apimantys kaimus, mažus miestelius, miestus ir panašius objektus.

   01

   Biologiniai nuotekų valymo įrenginiai gaminami pagal Jūsų poreikius.

   02

   Kokybė pripažinta pasaulio laboratorijų.

   03

   Užtikrinsime nepriekaištingą vandens išvalymo kokybę.

   Nuotekų valymo įrenginių montavimas (įrengimas)

   Nuotekų valymo įrenginiai yra įrengiami skirtingai, pagal kiekvieno kliento poreikius ir vietos, kurioje jie bus montuojami, savybių. Nuotekų valymo įrenginių įrengimas turėtų prasidėti nuo nemokamos konsultacijos su AUGUST specialistais, kurios metu savo srities profesionalai atvyks pas Jus į kiemą ir suteiks visą reikiamą informaciją, apie biologinių nuotekų valymo įrenginių ypatybės, kokio našumo įrenginys Jums reikalingas ir pagal Jūsų pateiktą informaciją padės nuspręsti, kurioje vietoje jis turėtų būti įrengiamas. Įrenginiai turi būti įrengiami, atsižvelgiant ir išlaikant visus aplinkosaugos keliamus, saugių atstumų reikalavimus, bei turint visus reikiamus statybų leidimus, bei projektus. AUGUST komanda gali Jums pasiūlyti ir projektavimo paslaugas, kurios yra labai svarbios įrengiant individualius nuotekų valymo įrenginius, nes be projekto, tokie darbai nėra galimi. Kitas įrengimo žingsnis, po konsultacijos ir projekto patvirtinimo, turėtų būti, įrenginio įsigijimas ir montavimas. Nuotekų valymo įrenginių montavimą galite atlikti patys, arba užsisakyti šią paslaugą pas mus. Montavimo darbai yra labai svarbus žingsnis, kuris turi būti atliktas kokybiškai, nes nuo to priklausys įrenginio veikimas. Pasirinkę montavimo paslaugą, būsite užtikrinti, kad visi darbai, pradedant kasimu ir baigiant įrenginio paleidimu, bus atlikti nepriekaištingai. Jau įsirengus nuotekų valymo įrenginį, belieka jį prižiūrėti. Tuo galite pasirūpinti patys, arba rinktis AUGUST teikiama techninės priežiūros paslaugą.

   Kaip susideda nuotekų valymo įrenginių montavimo kaina?

   Nuotekų valymo įrenginių montavimo darbai yra papildoma paslauga kurią klientas gali užsakyti AUGUST kompanijoje, už šią paslaugą yra mokama papildomai. Montavimo darbų kainą sudaro: kasimo darbams reikalingos įrangos nuoma, montuotojų darbas, įvairios papildomos priemonės (gelžbetoninis dugnas, vamzdžiai, žvyras ir kt.), kurios priklauso nuo grunto savybių, bei išvalyto vandens infiltracijos sistemos būdas. Montavimo darbų kaina apskaičiuojama pagal pateiktą projektą, arba nemokamos konsultacijos metu. Kainą gali įtakoti grunto savybės, reljefas, gruntiniai vandenys. Dėl tikslios montavimo darbų kainos rekomenduojama susisiekti su AUGUST specialistai, kurie pateiks visą tikslingą informaciją.

   Ką verta žinoti įrenginėjant nuotekų valymo įrenginius?

   Įrenginėjant nuotekų valymo įrenginius verta žinoti, tai kad prisidedate prie švaresnės aplinkos saugojimo. Įsigiję biologinius nuotekų valymo įrenginius prisidėsite prie nuoseklaus vandens gyvavimo ciklo, kuomet buitinės nuotekos aktyviojo dumblo pagalba yra išvalomos ir jas galima saugiai išleisti į gruntą, griovius, vandens telkinius, arba panaudoti vejos, ar daržo laistymui. Prieš įrengiant nuotekų valymo įrenginius reikėtų įvertinti koks nuotekų surinkimo būdas jums yra tinkamiausias. Pasirinkę įsirengti biologinius nuotekų valymo įrenginius, turėtumėte įvertinti nuolat gyvenančiu žmonių skaičių ir pagal tai rinktis įrenginio našumą, o nuo to priklausys ir įrenginio kaina.

   Kokia yra nuotekų valymo įrenginių montavimo ir įrengimo kaina?

   Įrengimo ir montavimo kaina kiekvienu atveju yra individuali. Todėl tikslią įrengimo ir montavimo kainą sužinosite tiesioginės konsultacijos su AUGUST specialistais, metu. Montavimo kainą priklauso nuo vietos kurioje bus montuojamas įrenginys. Didelės įtakos įrengimo kainai turi grunto savybės, nes nuo grunto sudėties priklauso, ar reikalingos papildomos medžiagos. Taip pat montavimo ir įrengimo kainą lemia, tai kur bus išleidžiamos išvalytos nuotekos, ar bus reikalingas papildomas šulinys. Taip pat prie kainos gali prisidėti nereikalingo grunto išvežimas, bei kiti papildomi darbai.

   Kiek užtrunka įrengti nuotekų valymo įrenginius?

   Nuotekų valymo įrenginių montavimo ir įrengimo darbai gali užtrukti skirtingai. Įrengimo trukmė kiekvienam klientui yra individuali ir priklauso nuo skirtingų aplinkybių. Įrengimo trukmei įtakos gali turėti grunto, ar reljefo savybės.

   Kaip greitai yra įrengiami nuotekų valymo įrenginiai?

   Nuotekų valymo įrengimo trukmė gali svyruoti priklausomai nuo aplinkybių. Jeigu užsisakėte AUGUST teikiamas nuotekų valymo įrenginių montavimo paslaugas, tai įrenginys jums bus įrengtas per…… Įrengimo trukmei įtakos gali turėti grunto savybės, oro sąlygos, ar įrangos užimtumo grafikas.