lt
lt
Užklausa

  Vartotojų skaičius

  Nuotekų vamzdžio gylis iš pastato

  Numatomas atstumas nuo namo iki nuotekų valymo įrenginio

  Vyraujantis gruntas

  Review form

   „PREMIUM“ KLASĖS AT SERIJOS NUOTEKŲ VALYMO ĮRENGINIAI

   Įmonės inovatyviausias ir daugiausia apdovanojimų pelnęs AT8 biologinis nuotekų valymo įrenginys skirtas iki 6 žmonių buitinėms nuotekoms valyti iš individualių namų.

   Dideli AT serijos nuotekų valymo įrenginiai

   Dideli AT serijos nuotekų valymo įrenginiai

   Dideli įrenginiai (AT75 – AT300) skirti pusiau ar pilnai decentralizuotiems nuotekų valymo sprendimams, per parą išvalantys nuo 11,3 iki 45 m³ nuotekų. To paties modelio įrenginius galima jungti į grupes iki 4 vnt., taip našumą padidinant iki 180 m³ per parą.

   Didelio našumo nuotekų valyklos

   Didelio našumo nuotekų valyklos

   Centralizuoti, didelės apimties ir našumo projektai, apimantys kaimus, mažus miestelius, miestus ir panašius objektus.

   01

   Biologiniai nuotekų valymo įrenginiai gaminami pagal Jūsų poreikius.

   02

   Kokybė pripažinta pasaulio laboratorijų.

   03

   Užtikrinsime nepriekaištingą vandens išvalymo kokybę.

   Nuotekų valymo įrenginiai išsimokėtinai

   Nuotekų valymo įrenginius galite įsigyti kreipdamiesi į AUGUST kompanijos specialistus internetu arba telefonu. Susitarkite dėl nemokamos konsultacijos, telefonu arba atsiuntę užklausą. Siųsdami užklausą nurodykite pirminius, būtiniausius duomenis, kurie reikalingi norint sužinoti kokio našumo įrenginys jums yra reikalingas ir kokia gali būti preliminari įrenginio kainą. Prieš perkant nuotekų valymo įrenginį rekomenduojama pasitarti su AUGUST specialistu, kad būtų priimtas optimaliausias valymo įrenginių pasirinkimas. Renkantis nuotekų valymo įrenginį, svarbu yra išsirinkti tokio našumo įrenginį, koks reikalingas būtent jūsų namams, todėl nedvejokite priimdami sprendimą patys, rinkitės specialistų konsultaciją. Nemokamos konsultacijos, su specialistais, metu sužinosite visus rūpimus klausimus, dėl nuotekų valymo įrenginių įsigijimo, pristatymo ir montavimo darbų. Išsiaiškinus koks nuotekų valymo įrenginys yra tinkamiausias, AUGUST vadybininkas išrašys jums sąskaitą, kurią galima bus apmokėti atliekant bankinį pavedimą, arba atsiskaityti vietoje atsiimant prekę, jums patogiu būdu. 

   Kokie yra privalumai įsigyti nuotekų valymo įrenginį išsimokėtinai?

   Įsigijus nuotekų valymo įrenginius išsimokėtinai turėsite galimybę sumokėti pinigus dalimis. Jei pasirinksite sumokėti už įrenginį per 10 mėnesių terminą, galėsite tai padaryti be jokio pabrangimo. Privalumas mokant išsimokėtina, tai, kad jums suteikiama puiki galimybė įsigyti sertifikuotus, aukščiausios kokybės nuotekų valymo įrenginius tokiomis sąlygomis, kurių negalima atsisakyti. Perkant prekę išsimokėtinai galėsite lengviau planuoti savo mėnesines išlaidas ir reikiamą įmokos sumą žinoti iš anksto. Pirkimas išsimokėtinai suteiks finansinių išlaidų stabilumą, nes per pasirinktą laikotarpį turėsite sumokėti tokią pat sumą, todėl išlaidas planuoti bus lengviau.

   Ar montavimo ir įrengimo darbai taip pat gali būti atsiskaitomi išsimokėtinai?

   Taip. Tiek nuotekų valymo įrenginius, tiek montavimo paslaugas galima įsigyti išsimokėtinai. Montavimo darbus galima įsigyti išsimokėtinai, renkantis 10 mėnesių lizingą galioją, tokia pati paslauga, kaip ir perkant įrenginius: 10 mėnesių lizingas– be pabrangimo. Montavimo darbų išsimokėjimo laikotarpį galima rinktis ir ilgesnį, nei 10 mėnesių. Išsimokėjimo sąlygas ir visą reikiamą informaciją, sužinosite konsultacijos su AUGUST specialistais, metu.

   Per kokį laiką yra išperkami nuotekų valymo įrenginiai?

   Nuotekų valymo įrenginiai yra išperkami per jūsų pasirinkta laikotarpį. Išsimokėti už prekes ir paslaugas galite per 10 mėnesių, arba per ilgesnį laikotarpį, pavyzdžiui 24 mėnesius. Visa informaciją apie lizingo paslaugas ir sąlygas rasite: https://www.august.lt/lizingas/.

   Kokios yra nuotekų valymo įrenginių išsimokėjimo palūkanos?

   Pasirinkus mokėjimo terminą per 10 mėnesių nuotekų valymo įrenginį ir montavimo paslaugas galima įsigyti be pabrangimo. Pasirinkus 24 mėnesių mokėjimo terminą metinė palūkanų norma – 24,9 %.