lt
lt
Užklausa

  Vartotojų skaičius

  Nuotekų vamzdžio gylis iš pastato

  Numatomas atstumas nuo namo iki nuotekų valymo įrenginio

  Vyraujantis gruntas

  Review form

   „PREMIUM“ KLASĖS AT SERIJOS NUOTEKŲ VALYMO ĮRENGINIAI

   Įmonės inovatyviausias ir daugiausia apdovanojimų pelnęs AT8 biologinis nuotekų valymo įrenginys skirtas iki 6 žmonių buitinėms nuotekoms valyti iš individualių namų.

   Dideli AT serijos nuotekų valymo įrenginiai

   Dideli AT serijos nuotekų valymo įrenginiai

   Dideli įrenginiai (AT75 – AT300) skirti pusiau ar pilnai decentralizuotiems nuotekų valymo sprendimams, per parą išvalantys nuo 11,3 iki 45 m³ nuotekų. To paties modelio įrenginius galima jungti į grupes iki 4 vnt., taip našumą padidinant iki 180 m³ per parą.

   Didelio našumo nuotekų valyklos

   Didelio našumo nuotekų valyklos

   Centralizuoti, didelės apimties ir našumo projektai, apimantys kaimus, mažus miestelius, miestus ir panašius objektus.

   01

   Biologiniai nuotekų valymo įrenginiai gaminami pagal Jūsų poreikius.

   02

   Kokybė pripažinta pasaulio laboratorijų.

   03

   Užtikrinsime nepriekaištingą vandens išvalymo kokybę.

   Nuotekų valymo įrenginiai Kretingoje

   Buitinės nuotekos yra taršą sukeliančios atliekos, kurias reikia valyti. AUGUST kompanija yra buitinių nuotekų valymo įrenginių gamintoja, kuri pasirūpins nuotekų valymo įrenginiais, kad ir kuriame mieste gyventumėte. Pagrindinis nuotekų valymo įrenginių tikslas – pašalinti iš nuotekų teršalus ir kietąsias daleles, kad likęs vanduo – jau išvalytos nuotekos, būtų tinkamos išleisti į aplinką.

   Įsirengti savo, individualius nuotekų valymo įrenginius Kretingos mieste, rekomenduojama, kai nėra galimybės prisijungti prie centrinės miesto, miestelio, ar kaimo nuotekų sistemos kanalizacijos. Dažniausiai nuosavus nuotekų valymo įrenginius žmonės įsirenginėja nuo miestų nutolusiose individualių namų kvartaluose, vasarnamiuose, sodybose, prie kurių sunku prijungti centrinę kanalizaciją.

   AUGUST parduoda biologinius nuotekų valymo įrenginius ir ne tik. Biologinis nuotekų valymas, kaip procesas, buvo taikomas daugiau nei šimtmetį, siekiant palengvinti antropogeninę žalą aplinkai. Tačiau tik per pastarąjį dešimtmetį molekulinių įrankių naudojimas leido tiksliai nustatyti aktyviojo dumblo ir biofilmų mikrobų bendrijų sudėtį ir dinamiką, bei teikiamą naudą. Todėl norint prisidėti prie švaresnės aplinkos ir tokiu būdu tausoti gamtą, rekomenduojama įsirengti individualius nuotekų valymo įrenginius, kuriuos renkantis iš AUGUST gausite geriausiu kainos ir kokybės santykiu.

   Nuotekų valymo įrenginių pristatymas į Kretingą

   Jūsų pasirinktą nuotekų valymo įrenginį pristatysime į Kretingos miestą, jeigu įsigydami įrenginius pasirinksite įmonės siūloma montavimo paslaugą. Užsakius montavimo paslaugas nuotekų valymo įrenginys į Kretingos miestą pristatomas nemokamai. Kitu atveju, įrenginį reikia atsiimti iš AUGUST gamyklos, arba iš sandėlio.

   Kodėl verta rinktis August.lt nuotekų valymo įrenginius?

   AUGUST įmonė yra rinkoje pirmaujanti, sertifikuotą ir aukšta kokybę užtikrinanti įmonė. Kuri prekiauja geriausiais rinkoje esančiais, sertifikuotais ir teisės aktuose keliamus reikalavimus atitinkančiais nuotekų valymo įrenginiais. AUGUST nuotekų valymo įrenginius verta rinktis dėl to, kad jums bus suteikta visa reikiama informacija apie įsigyjama prekę, savo srities profesionalai pakonsultuos ir padės nuspręsti kokio našumo valymo įrenginys jums yra tinkamiausias. Įsigiję nuotekų valymo įrenginius, AUGUST komanda jums, juos pristatys, sumontuos ir jeigu norėsite suteiks kas metine techninę įrenginių priežiūra. Nuotekų valymo įrenginiams suteikiama garantija.

   AUGUST patenkins kiekvieno kliento poreikius, nes galima rinktis iš skirtingo našumo valymo įrenginių, kuriuos individualiai galite rinktis pagal atitinkamus kriterijus. AUGUST geriausia prekė – biologiniai valymo įrenginiai, tai inovatyvia technologija pagrįsta ir gerą vardą rinkoje užsitikrinusi prekė.

   Kaip susideda nuotekų valymo įrenginio kaina?

   Nuotekų valymo įrenginių standartinę komplektaciją ir kainą sudaro: nuotekų valymo įrenginys, dangtis, valdiklis AUGUST BASIC, orapūtė ir orapūtės talpykla.

   Už papildomą mokestį galima įsigyti nuotekų valymo įrenginio paaukštinimą, arba dangčio sumažinimo priedą.

   Montavimo darbai yra papildoma paslauga kurią klientas gali užsakyti ir kuri yra mokama. Montavimo darbų paslaugos kainą sudaro: įrangos nuoma (kasimo technika), montuotojų darbas, įvairios papildomos priemonės (gelžbetoninis dugnas, vamzdžiai, žvyras ir pan.), bei išvalyto vandens infiltracijos sistema.

   Nuotekų valymo įrenginių ir montavimo darbų kainą gali įtakoti grunto savybės, reljefas, bei gruntiniai vandenys.

   Tikslesne įrenginių ir montavimo darbų kainą galite sužinoti nemokamos konsultacijas metu, kuomet savo srities profesionalai suteiks visą reikiama informaciją ir pagal pateiktą projektą apskaičiuos galutinę kainą.

   Nuotekų valymo įrenginių montavimas AT8

   Nuotekų valymo įrenginys AT8 tai nuosaviems namams skirtas, sertifikuotas įrenginys, kurio montavimas, kaip ir kito modelio įrenginių priklauso nuo daugybės aplinkybių. Montavimo sąlygas įtakoja vieta kurioje bus atliekami darbai. Tai reiškia, kad reikia pasirinkti kokiomis sąlygomis bus pašalinamas jau išvalytas vanduo. Išvalytą vandenį galima: infiltruoti į gruntą, nuvesti į pakelę ar, melioracijos griovius, išleisti į atvirus vandens telkinius, bei panaudoti iš naujo apdirbus kaip techninį vandenį.

   Nuotekų valymo įrenginį AT8 galite montuoti savarankiškai, tuomet, būtinai reikėtų laikytis gamintojo nurodytų instrukcijų ir rekomendacijų. Arba galima rinktis montavimo paslaugą, tuomet nereikės niekuo rūpintis, visus darbus nuo vietos suradimo, duobės kasimo, pagrindo paruošimo, vandens pripildymo, bei įrenginio paleidimo atliks profesionali AUGUST komanda.

   Kokius atstumus reikėtų išlaikyti montuojant nuotekų valymo įrenginius?

   Atstumai reikalingi išlaikyti montuojant nuotekų valymo įrenginius yra: 5 metrai nuo kaimyno ribos, 3 metrai nuo gatvės, 15 metrų nuo šulinio, ir 5 metrai nuo gręžinio.

   Ar August.lt nuotekų valymo įrenginiai yra sertifikuoti?

   AUGUST nuotekų valymo įrenginiai yra sertifikuoti ir turi kokybę patvirtinanti ir Europoje pripažinta ženklinimą. Produkcijos efektyvumas buvo testuojamas PIA GmbH notifikuotoje laboratorijoje, SINTEF (Norvegija) daugiadisciplininėje tyrimų organizacijoje, Švedijos SP Techninių tyrimų institute, TSUS (Slovakija) testavimo ir tyrimų institute, bei Generalitat Valenciana (Ispanija) – vyriausybinėje institucijoje.